Kurumsal

25 yılı aşan tecrübesiyle Kale Gıda; ürün yelpazesi içindeki güllaç, kağıt helva  ve dondurma külahı ürünlerini en iyi fiyat avantajı ile satışa sunmayı prensip haline getiren, siz değerli iş ortaklarımız sayesinde her geçen gün büyüyen, sektörünün aranılan ve öncü firması olmasında ilk hedef her zaman müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat gibi konularda özen gösteren firmamız; değerli iş birlikteliğiniz için teşekkür eder ve hizmetlerini daha da verimli kılabilmek için yenilikçi vizyonunu hep ileriye götürmek arayışında olmuştur.

İşte bu sebepten dolayı siz değerli iş ortaklarımız ve gelecek dönemdeki muhtemel yeni müşterileriz ile aramızda ki diyaloğu güçlendirmek, sizlerden gelen öneri, yorum ya da herhangi bir konudaki fikrinizi öğrenebilmek amacı ile yenilikçi bir web sitesi yapma ihtiyacı duyduk. Bu sayede daha etkileşimli ve daha etkin çalışma ortamı oluşturabileceğimiz kanaatindeyiz.

Kale Gıda olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti verebilme gayreti içerisinde yer aldık. Bundan sonra da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verebilmek adına web sitemiz üzerinden bizlerle temasa geçebilir; öneri ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Günümüzde artık her iş kolunun internet ortamında daha hızlı ilerlediğini de göz önünde bulundurursak bizim gibi yenilikçi bir firmanın böyle bir adımı atmaması kaçınılmazdır.

Bu sebepten ötürü de yeni web sitemizi bir an önce hazırlayıp sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Saygılarımızla
Kale Gıda